Wera 6004 JOKER VDE L - 05020153001
Artikelnummer: 23712478 | Fabrikantnummer: 05020153001 | EAN: 4013288221773
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera steeksleutel
Het productnummer van de fabrikant is 05020153001. Het EAN nummer is 4013288221773. Het interne artikelnummer is 23712478.
Aanvullende informatie
Toepassing: Zeskantschroefkoppen of -moeren met sleutelmaat 16,0; 17,0; 18,0; 19,0 (metrisch) resp. 5/8"; 11/16"; 3/4" (inch) Uitvoering: Geïsoleerd, individueel getest conform IEC 60900; 2-componenten kunststof isolatie; zelfinstellende steeksleutel met r
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker VDE L VDE geïsoleerde, z
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 226 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Uitvoering vonkarm | Ja |
| Gewicht | 372 g |
| Max. sleutelwijdte | 19 mm |
| Bekhoek | 30 ° |
| Schaal | 16 - 19 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera 6004 JOKER VDE L
Wera 6004 JOKER VDE 4 SET 1 4D
Wera 6004 JOKER VDE 4 SET 1 4D
Wera 6004 JOKER VDE 4 SET 1 4D
Artikelnummer: 23712481
Fabrikantnummer: 05020170001
Huidige product