Wera 6004 JOKER VDE XS - 05020150001
Artikelnummer: 23712479 | Fabrikantnummer: 05020150001 | EAN: 4013288221797
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera steeksleutel
Het productnummer van de fabrikant is 05020150001. Het EAN nummer is 4013288221797. Het interne artikelnummer is 23712479.
Aanvullende informatie
Toepassing: Zeskantschroefkoppen of -moeren met sleutelmaat 7,0; 8,0; 9,0; 10,0 (metrisch) resp. 1/4"; 5/16"; 3/8" (inch) Uitvoering: Geïsoleerd, individueel getest conform IEC 60900; 2-componenten kunststof isolatie; zelfinstellende steeksleutel met ratel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker VDE XS VDE geïsoleerde,
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 119 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Uitvoering vonkarm | Ja |
| Gewicht | 76 g |
| Bekhoek | 30 ° |
| Max. sleutelwijdte | 10 mm |
| Schaal | 7 - 10 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera 6004 JOKER VDE XS
Wera 6004 JOKER VDE 4 SET 1 4D
Wera 6004 JOKER VDE 4 SET 1 4D
Wera 6004 JOKER VDE 4 SET 1 4D
Artikelnummer: 23712481
Fabrikantnummer: 05020170001
Huidige product