Wera 6004JKR XXL STKSLT 24-32 - 05020102001
Artikelnummer: 23244549 | Fabrikantnummer: 05020102001 | EAN: 4013288214713
Het productnummer van de fabrikant is 05020102001. Het EAN nummer is 4013288214713. Het interne artikelnummer is 23244549.
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker XXL Zelfinstellend steek
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Lengte | 41 mm |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Max. sleutelwijdte | 32 mm |
| Bekhoek | 30 ° |
| Gewicht | 769 g |
| Schaal | 24 - 32 mm |
| Categorieën | Gereedschap |