Wera 6004 JKR M STKSLT 13-16X1 - 05020103001
Artikelnummer: 23523180 | Fabrikantnummer: 05020103001 | EAN: 4013288216908
Het productnummer van de fabrikant is 05020103001. Het EAN nummer is 4013288216908. Het interne artikelnummer is 23523180.
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker M Zelfinstellend steeksl
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 188 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Max. sleutelwijdte | 24 mm |
| Schaal | 19 - 24 mm |
| Bekhoek | 30 ° |
| Gewicht | 240.5 g |
| Categorieën | Gereedschap |