Wera 800/1 TZ Sleufschroeven Bits 800/1 TZ sleufschroeven bits, 0.6 X 4.5 X 25 MM - 05056210001
Artikelnummer: 23326483 | Fabrikantnummer: 05056210001 | EAN: 4013288011152
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
800/1 TZ Sleufschroeven Bits, 0.6 x 4.5 x 25 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05056210001. Het EAN nummer is 4013288011152. Het interne artikelnummer is 23326483.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Aandrijving: 1/4"-Zeskant, geschikt voor houder conform DIN ISO 1173-D 6,3 Uitvoering: Torsievorm tegen vroegtijdige slijtage, taai-harde bits voor universeel gebruik
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
800/1 TZ Sleufschroeven Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 25 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Bleddikte | 0.6 mm |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Klingbreedte | 4.5 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera 800/1 TZ Sleufschroeven Bits 800/1 TZ sleufschroeven bits, 0.6 X 4.5 X 25 MM
Wera BITSET BS61 UNIVERS1 61DL
Wera BITSET BS61 UNIVERS1 61DL
Wera BITSET BS61 UNIVERS1 61DL
Artikelnummer: 23250984
Fabrikantnummer: 05057122001
Huidige product
Wera 800/1 TZ Sleufschroeven Bits 800/1 TZ sleufschroeven bits, 0.6 X 4.5 X 25 MM
Artikelnummer: 23326483
Fabrikantnummer: 05056210001