Wera 800/9 C Sleufschroeven Bits 800/9 C sleufschroeven bits, 0.35 X 2.5 X 44 MM - 05135264001
Artikelnummer: 23327548 | Fabrikantnummer: 05135264001 | EAN: 4013288194770
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
800/9 C Sleufschroeven Bits, 0.35 x 2.5 x 44 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05135264001. Het EAN nummer is 4013288194770. Het interne artikelnummer is 23327548.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Aandrijving: Halfmoon, 4 mm Uitvoering: Hard
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
800/9 C Sleufschroeven Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 44 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Aansluitmaat | Overig |
| Klingbreedte | 2.5 mm |
| Tweezijdig | Nee |
| Aansluitmaat | 4 mm |
| Bleddikte | 0.35 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera 800/9 C Sleufschroeven Bits 800/9 C sleufschroeven bits, 0.35 X 2.5 X 44 MM
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Artikelnummer: 23251091
Fabrikantnummer: 05135973001
Huidige product
Wera 800/9 C Sleufschroeven Bits 800/9 C sleufschroeven bits, 0.35 X 2.5 X 44 MM
Artikelnummer: 23327548
Fabrikantnummer: 05135264001