Wera RATEL VR DOP 3/8INCHX199 - 05003550001
Artikelnummer: 21240029 | Fabrikantnummer: 05003550001 | EAN: 4013288121875
Het productnummer van de fabrikant is 05003550001. Het EAN nummer is 4013288121875. Het interne artikelnummer is 21240029.
| Klasse |
Ratel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8000 B Zyklop Speed ratel met 3/8"
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 199 mm |
| Materiaal | Overig |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Met greep | Ja |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Doorsteekmodel | Nee |
| Omkeerbaar | Ja |
| Geschikt voor doppen | Ja |
| Geschikt voor bits | Nee |
| Kniegewricht | Ja |
| Werfpuntratel | Nee |
| Terugzwenkhoek | 5 ° |
| Aansluitmaat | 9.52 mm |
| Uitschuifbaar handvat | Nee |
| Sokblokkering | Ja |
| Geïntegreerde deblokkering | Ja |
| Roterend handvat | Nee |
| Roterende kop | Nee |
| Draaikop | Ja |
| Gewicht | 348 g |
| Koplengte | mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera DOPSLEUTELSET 8100SB4 ZYK
Artikelnummer: 23325766
Fabrikantnummer: 05003596001
Wera 8000 B SB Zyklop Speed ratel met 3/ 8000 B SB sis, 3/8" X 199 MM
Artikelnummer: 23327035
Fabrikantnummer: 05073261001
Wera 8100 SB 2 Zyklop Speed ratelset, 3/ 8100 SB 2, 43-delig
Artikelnummer: 23325763
Fabrikantnummer: 05003594001