Wera 8003 B Zyklop Metal ratel met doors 8003 B, 3/8" X 222 MM - 05004033001
Artikelnummer: 23325823 | Fabrikantnummer: 05004033001 | EAN: 4013288174031
Het productnummer van de fabrikant is 05004033001. Het EAN nummer is 4013288174031. Het interne artikelnummer is 23325823.
| Klasse |
Ratel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8003 B Zyklop Metal ratel met doors
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 222 mm |
| Materiaal | Overig |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Met greep | Ja |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Doorsteekmodel | Ja |
| Kniegewricht | Nee |
| Geschikt voor doppen | Ja |
| Geschikt voor bits | Nee |
| Werfpuntratel | Ja |
| Omkeerbaar | Nee |
| Aansluitmaat | 9.5 mm |
| Terugzwenkhoek | 4.7 ° |
| Uitschuifbaar handvat | Nee |
| Gewicht | 334.06 g |
| Koplengte | mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SB 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SB 10, 29-delig
Artikelnummer: 23325826
Fabrikantnummer: 05004050001
Wera 8100 SB 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 SB 7, 29-delig
Artikelnummer: 23325828
Fabrikantnummer: 05004047001
Artikelnummer: 23325823
Fabrikantnummer: 05004033001