Wera 8005 Zyklop Mini 2 ratel 8005 Zyklop mini 2 ratel, 107 MM - 05003660001
Artikelnummer: 23325777 | Fabrikantnummer: 05003660001 | EAN: 4013288179616
Het productnummer van de fabrikant is 05003660001. Het EAN nummer is 4013288179616. Het interne artikelnummer is 23325777.
| Klasse |
Ratel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8005 Zyklop Mini 2 ratel
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 107 mm |
| Materiaal | Overig |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Gewicht | 102 g |
| Met greep | Ja |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Doorsteekmodel | Nee |
| Kniegewricht | Nee |
| Omkeerbaar | Ja |
| Geschikt voor doppen | Ja |
| Geschikt voor bits | Nee |
| Terugzwenkhoek | 6 ° |
| Aansluitmaat | 6.3 mm |
| Werfpuntratel | Nee |
| Uitschuifbaar handvat | Nee |
| Koplengte | mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera KRAFTFORM ZYKLP MINI2 27D
Artikelnummer: 21339204
Fabrikantnummer: 05135918001
Artikelnummer: 23325777
Fabrikantnummer: 05003660001