Wera 840/1 BTZ Zeskant Bits 840/1 BTZ zeskant bits, 2 X 25 MM - 05056681001
Artikelnummer: 23326532 | Fabrikantnummer: 05056681001 | EAN: 4013288182425
Het productnummer van de fabrikant is 05056681001. Het EAN nummer is 4013288182425. Het interne artikelnummer is 23326532.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
840/1 BTZ Zeskant Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 25 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Grootte bit | 2 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera KOMPAKT STUBBY 1 19DLG
Artikelnummer: 23244631
Fabrikantnummer: 05057471001
Artikelnummer: 23326532
Fabrikantnummer: 05056681001