Wera 840/1 IMP DC SB Impaktor Zeskant Bi 840/1 imp DC SB impaktor zeskant bits, 5 X 25 MM - 05073905001
Artikelnummer: 23327136 | Fabrikantnummer: 05073905001 | EAN: 4013288158345
Het productnummer van de fabrikant is 05073905001. Het EAN nummer is 4013288158345. Het interne artikelnummer is 23327136.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
840/1 IMP DC SB Impaktor Zeskant Bi
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 25 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Grootte bit | 5 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 840/1 IMP DC Hex-Plus DIY Impaktor 840/1 imp DC hex-plus diy impaktor bits, 5 X 25 MM, 10-delig
Artikelnummer: 23326595
Fabrikantnummer: 05057605001
Artikelnummer: 23327136
Fabrikantnummer: 05073905001