Wera 840/1 Z Zeskant Bits 840/1 Z zeskant bits, 10 X 25 MM - 05056340001
Artikelnummer: 23326497 | Fabrikantnummer: 05056340001 | EAN: 4013288012708
Het productnummer van de fabrikant is 05056340001. Het EAN nummer is 4013288012708. Het interne artikelnummer is 23326497.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
840/1 Z Zeskant Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 25 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Grootte bit | 10 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SB 2 Zyklop Speed ratelset, 3/ 8100 SB 2, 43-delig
Artikelnummer: 23325763
Fabrikantnummer: 05003594001
Artikelnummer: 23326497
Fabrikantnummer: 05056340001