Wera 840/1 Z Zeskant Bits 840/1 Z zeskant bits, 8 X 25 MM - 05056335001
Artikelnummer: 23326495 | Fabrikantnummer: 05056335001 | EAN: 4013288012692
Het productnummer van de fabrikant is 05056335001. Het EAN nummer is 4013288012692. Het interne artikelnummer is 23326495.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
840/1 Z Zeskant Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 25 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Grootte bit | 8 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BITSET BIT-CHECK 31
Artikelnummer: 21239988
Fabrikantnummer: 05073640001
Wera BITSET UNIVERSAL 1 30DL
Artikelnummer: 23250966
Fabrikantnummer: 05056440001
Wera 8100 SB 8 Zyklop Metal ratelset, om 8100 SB 8, 29-delig
Artikelnummer: 23325825
Fabrikantnummer: 05004048001
Wera 8100 SB 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 SB 7, 29-delig
Artikelnummer: 23325828
Fabrikantnummer: 05004047001
Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed ratelset, 1/ 8100 Sa 2, 42-delig
Artikelnummer: 23325759
Fabrikantnummer: 05003533001
Wera 8100 SB 2 Zyklop Speed ratelset, 3/ 8100 SB 2, 43-delig
Artikelnummer: 23325763
Fabrikantnummer: 05003594001
Artikelnummer: 23326495
Fabrikantnummer: 05056335001