Wera 840/2 Z Zeskant Bits 840/2 Z zeskant bits, 10 X 30 MM - 05057530001
Artikelnummer: 23326575 | Fabrikantnummer: 05057530001 | EAN: 4013288012807
Het productnummer van de fabrikant is 05057530001. Het EAN nummer is 4013288012807. Het interne artikelnummer is 23326575.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
840/2 Z Zeskant Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 30 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Aansluitmaat | 5/16" |
| Grootte bit | 10 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SC 6 RATEL 28DLG
Artikelnummer: 21339146
Fabrikantnummer: 05004076001
Wera 8100 SC 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 SC 7, 28-delig
Artikelnummer: 23325832
Fabrikantnummer: 05004077001
Wera 8100 SC 8 Zyklop Metal ratelset, om 8100 SC 8, 28-delig
Artikelnummer: 23325834
Fabrikantnummer: 05004078001
Wera 8100 SC 2 Zyklop Speed ratelset, 1/ 8100 SC 2, 37-delig
Artikelnummer: 23325775
Fabrikantnummer: 05003645001
Wera 2090/17 Slagschroevendraaier-set 2090/17 slagschroevendraaier-set, 17-delig
Artikelnummer: 23327000
Fabrikantnummer: 05072017001
Artikelnummer: 23326575
Fabrikantnummer: 05057530001