Wera 840/4 ZSKNT BTS 3/32X89 - 05059661001
Artikelnummer: 23743191 | Fabrikantnummer: 05059661001 | EAN: 4013288155481
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera bit
Het productnummer van de fabrikant is 05059661001. Het EAN nummer is 4013288155481. Het interne artikelnummer is 23743191.
Aanvullende informatie
Toepassing: Binnenzeskant Aandrijving: 1/4"-Zeskant, geschikt voor houder conform DIN ISO 1173-F 6,3 Uitvoering: Hex-Plus, taai-harde bits voor universeel gebruik
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
840/4 Z Zeskant Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 89 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Bleddikte | 3.5 mm |
| Tweezijdig | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera 840/4 ZSKNT BTS 3/32X89
Wera KOMPAKT TURBO IMPRL 1 15D
Wera KOMPAKT TURBO IMPRL 1 15D
Wera KOMPAKT TURBO IMPRL 1 15D
Artikelnummer: 23244634
Fabrikantnummer: 05057483001
Wera BITSET KR KO 60 IMP 13DL
Wera BITSET KR KO 60 IMP 13DL
Wera BITSET KR KO 60 IMP 13DL
Artikelnummer: 23250946
Fabrikantnummer: 05051042001
Huidige product