Wera 848 HSS Metaalboren Bit 848 HSS metaalboren bit, 4.2 X 45 MM - 05104615001
Artikelnummer: 23327297 | Fabrikantnummer: 05104615001 | EAN: 4013288101365
Het productnummer van de fabrikant is 05104615001. Het EAN nummer is 4013288101365. Het interne artikelnummer is 23327297.
| Klasse |
Boor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
848 HSS Metaalboren Bit
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 45 mm |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor staal | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Nee |
| Dubbelzijdige boor | Nee |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Met centreerboor | Nee |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Ja |
| Geschikt voor steen | Nee |
| Geschikt voor glas | Nee |
| Opnamesysteem | Zeskanthouder |
| Diameter boor | 4.2 mm |
| Insteekas met plat uiteinde | Ja |
| Geschikt voor baksteen | Nee |
| Snijrichting | Rechts |
| Snijmateriaal | HSS |
| Met koelkanaal | Nee |
| Spiraalboor | Ja |
| Snijvlaklengte | 20 mm |
| Geschikt voor geperst blok (holle betonblok) | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 848/851/867/19 Metaalboren-bits en 848/851/867/19 metaalboren-bits en bits-set, 19-delig
Artikelnummer: 23327319
Fabrikantnummer: 05104652001
Artikelnummer: 23327297
Fabrikantnummer: 05104615001