Wera 851/2 Z Bits Phillips 851/2 Z bits phillips, PH 3 X 32 MM - 05057715001
Artikelnummer: 23326613 | Fabrikantnummer: 05057715001 | EAN: 4013288013682
Het productnummer van de fabrikant is 05057715001. Het EAN nummer is 4013288013682. Het interne artikelnummer is 23326613.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
851/2 Z Bits Phillips
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 32 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Grootte | 3 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Aansluitmaat | 5/16" |
| Bleddikte | 7.6 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SC 6 RATEL 28DLG
Artikelnummer: 21339146
Fabrikantnummer: 05004076001
Wera 8100 SC 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 SC 7, 28-delig
Artikelnummer: 23325832
Fabrikantnummer: 05004077001
Wera 8100 SC 8 Zyklop Metal ratelset, om 8100 SC 8, 28-delig
Artikelnummer: 23325834
Fabrikantnummer: 05004078001
Wera 8100 SC 10 Zyklop Metal ratelset do 8100 SC 10, 28-delig
Artikelnummer: 23325835
Fabrikantnummer: 05004080001
Wera 8100 SC 11 Zyklop Metal ratelset, o 8100 SC 11, 28-delig
Artikelnummer: 23325836
Fabrikantnummer: 05004081001
Wera 8100 SC 2 Zyklop Speed ratelset, 1/ 8100 SC 2, 37-delig
Artikelnummer: 23325775
Fabrikantnummer: 05003645001
Wera 2090/17 Slagschroevendraaier-set 2090/17 slagschroevendraaier-set, 17-delig
Artikelnummer: 23327000
Fabrikantnummer: 05072017001
Artikelnummer: 23326613
Fabrikantnummer: 05057715001