Wera 851/9 C J PH Bits Phillips, Halfmoo 851/9 C J PH bits phillips, halfmoon, PH 000 X 44 X 1.5 MM - 05134605001
Artikelnummer: 23327487 | Fabrikantnummer: 05134605001 | EAN: 4013288190444
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
851/9 C J PH Bits Phillips, Halfmoon, PH 000 x 44 x 1.5 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05134605001. Het EAN nummer is 4013288190444. Het interne artikelnummer is 23327487.
Aanvullende informatie
Toepassing: Kruiskop Phillips Aandrijving: Halfmoon, 4 mm Uitvoering: Hard
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
851/9 C J PH Bits Phillips, Halfmoo
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Grootte | 000 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Aansluitmaat | Overig |
| Tweezijdig | Nee |
| Aansluitmaat | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Bleddikte | 1.8 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera 851/9 C J PH Bits Phillips, Halfmoo 851/9 C J PH bits phillips, halfmoon, PH 000 X 44 X 1.5 MM
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Artikelnummer: 23251091
Fabrikantnummer: 05135973001
Huidige product
Wera 851/9 C J PH Bits Phillips, Halfmoo 851/9 C J PH bits phillips, halfmoon, PH 000 X 44 X 1.5 MM
Artikelnummer: 23327487
Fabrikantnummer: 05134605001