Wera 855/2 Z Bits Pozidriv 855/2 Z bits pozidriv, PZ 2 X 32 MM - 05058010001
Artikelnummer: 23326618 | Fabrikantnummer: 05058010001 | EAN: 4013288014870
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
855/2 Z Bits Pozidriv, PZ 2 x 32 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05058010001. Het EAN nummer is 4013288014870. Het interne artikelnummer is 23326618.
Aanvullende informatie
Toepassing: Geschikt voor Pozidriv-schroeven Aandrijving: 1/4"-Zeskant, geschikt voor houder conform DIN ISO 1173- D 8 ISO 1173 Uitvoering: Taai-harde bits voor universeel gebruik
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
855/2 Z Bits Pozidriv
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 32 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Grootte | 2 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Aansluitmaat | 5/16" |
| Bleddikte | 6 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera 855/2 Z Bits Pozidriv 855/2 Z bits pozidriv, PZ 2 X 32 MM
Wera 8100 SC 6 RATEL 28DLG
Wera 8100 SC 6 RATEL 28DLG
Wera 8100 SC 6 RATEL 28DLG
Artikelnummer: 21339146
Fabrikantnummer: 05004076001
Huidige product
Wera 855/2 Z Bits Pozidriv 855/2 Z bits pozidriv, PZ 2 X 32 MM
Artikelnummer: 23326618
Fabrikantnummer: 05058010001