Wera 855/4 Z Bits Pozidriv 855/4 Z bits pozidriv, PZ 1 X 89 MM - 05060029001
Artikelnummer: 23326728 | Fabrikantnummer: 05060029001 | EAN: 4013288014962
Het productnummer van de fabrikant is 05060029001. Het EAN nummer is 4013288014962. Het interne artikelnummer is 23326728.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
855/4 Z Bits Pozidriv
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 89 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Grootte | 1 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Aandraaivoorziening | Kruis |
| Bleddikte | 4.5 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera KMPKT 20 TOOLFNDR 2 13DLG
Artikelnummer: 23244629
Fabrikantnummer: 05051017001
Wera KOMPAKT TURBO 1 18-DELIG
Artikelnummer: 23244633
Fabrikantnummer: 05057482001
Wera BITSET KR KO 60 ESD 16DL
Artikelnummer: 23250947
Fabrikantnummer: 05051043001
Wera BITSET KR KO 60 KK 17DL
Artikelnummer: 23251033
Fabrikantnummer: 05059294001
Wera BITSET KR KO 40 7DL
Artikelnummer: 23251034
Fabrikantnummer: 05059298001
Wera BITSET KR KO 41 11DL
Artikelnummer: 23251035
Fabrikantnummer: 05059299001
Wera 855/4 Z SB Bits Pozidriv 855/4 Z SB bits pozidriv, PZ 1 X 89 MM
Artikelnummer: 23327103
Fabrikantnummer: 05073523001
Wera 8100 SA/SC 2 Zyklop Speed ratelset, 8100 Sa/SC 2, 43-delig
Artikelnummer: 23327610
Fabrikantnummer: 05160785001
Artikelnummer: 23326728
Fabrikantnummer: 05060029001