Wera 867/1 TORX® Bits 867/1 torx bits, TX 45 X 35 MM - 05066325001
Artikelnummer: 23326884 | Fabrikantnummer: 05066325001 | EAN: 4013288031174
Het productnummer van de fabrikant is 05066325001. Het EAN nummer is 4013288031174. Het interne artikelnummer is 23326884.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
867/1 TORX® Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 35 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Grootte (TX) | 45 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Bleddikte | 8 mm |
| Tweezijdig | Nee |
| Aansluitmaat | 5/16" |
| Categorieën |
Schroefbit
Gereedschap |
Artikelnummer: 23326884
Fabrikantnummer: 05066325001