Wera 867/1 TZ TORX® Bits 867/1 TZ torx bits, TX 27 X 25 MM - 05066313001
Artikelnummer: 23326881 | Fabrikantnummer: 05066313001 | EAN: 4013288015792
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
867/1 TZ TORX Bits, TX 27 x 25 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05066313001. Het EAN nummer is 4013288015792. Het interne artikelnummer is 23326881.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven Aandrijving: 1/4"-Zeskant, geschikt voor houder conform DIN ISO 1173-D 6,3 Uitvoering: Torsievorm tegen vroegtijdige slijtage, taai-harde bits voor universeel gebruik
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
867/1 TZ TORX® Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 25 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Grootte (TX) | 27 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Bleddikte | 5.5 mm |
| Tweezijdig | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera 867/1 TZ TORX® Bits 867/1 TZ torx bits, TX 27 X 25 MM
Wera BITSET TX UNIVERSAL1 10DL
Wera BITSET TX UNIVERSAL1 10DL
Wera BITSET TX UNIVERSAL1 10DL
Artikelnummer: 23250955
Fabrikantnummer: 05056164001
Huidige product
Wera 867/1 TZ TORX® Bits 867/1 TZ torx bits, TX 27 X 25 MM
Artikelnummer: 23326881
Fabrikantnummer: 05066313001