Wera 867/4 Z TORX® Bits 867/4 Z torx bits, TX 20 X 50 MM - 05060134001
Artikelnummer: 23326772 | Fabrikantnummer: 05060134001 | EAN: 4013288030580
Het productnummer van de fabrikant is 05060134001. Het EAN nummer is 4013288030580. Het interne artikelnummer is 23326772.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
867/4 Z TORX® Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 50 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Grootte (TX) | 20 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Bleddikte | 4.5 mm |
| Categorieën |
Schroefbit
Gereedschap |
Wera BITSET BIT-SAFE 43
Artikelnummer: 21240032
Fabrikantnummer: 05057450001
Wera GERDSCHST KRK ZYKLSP 24DL
Artikelnummer: 23250948
Fabrikantnummer: 05051045001
Wera BITSET TX UNIVERSAL 1 6DL
Artikelnummer: 23250969
Fabrikantnummer: 05056472001
Wera BITSET TX UNIVERS1SB 6DL
Artikelnummer: 23251056
Fabrikantnummer: 05073637001
Wera BITSET UNIVERSAL 2 SB 6DL
Artikelnummer: 23251059
Fabrikantnummer: 05073638001
Wera 867/4 Z SB TORX® Bits 867/4 Z SB torx bits, TX 20 X 50 MM, 2-delig
Artikelnummer: 23327135
Fabrikantnummer: 05073722001
Artikelnummer: 23326772
Fabrikantnummer: 05060134001