Wera BIT TORX Z TX25X50MM - 05060135001
Artikelnummer: 23326773 | Fabrikantnummer: 05060135001 | EAN: 4013288030610
Het productnummer van de fabrikant is 05060135001. Het EAN nummer is 4013288030610. Het interne artikelnummer is 23326773.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
867/4 Z TORX® Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 50 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Grootte (TX) | 25 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Bleddikte | 6 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BITSET BIT-SAFE 43
Artikelnummer: 21240032
Fabrikantnummer: 05057450001
Wera GERDSCHST KRK ZYKLSP 24DL
Artikelnummer: 23250948
Fabrikantnummer: 05051045001
Wera BITSET TX UNIVERSAL 1 6DL
Artikelnummer: 23250969
Fabrikantnummer: 05056472001
Wera BITSET TX UNIVERS1SB 6DL
Artikelnummer: 23251056
Fabrikantnummer: 05073637001
Wera BITSET UNIVERSAL 2 SB 6DL
Artikelnummer: 23251059
Fabrikantnummer: 05073638001
Wera 867/4 Z SB TORX® Bits 867/4 Z SB torx bits, TX 25 X 50 MM, 2-delig
Artikelnummer: 23327133
Fabrikantnummer: 05073723001