Wera 867/4 Z TORX® Bits 867/4 Z torx bits, TX 30 X 152 MM - 05060201001
Artikelnummer: 23326811 | Fabrikantnummer: 05060201001 | EAN: 4013288030696
Het productnummer van de fabrikant is 05060201001. Het EAN nummer is 4013288030696. Het interne artikelnummer is 23326811.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
867/4 Z TORX® Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Totale lengte | 152 mm |
| Grootte (TX) | 30 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Tweezijdig | Nee |
| Bleddikte | 6 mm |
| Categorieën |
Schroefbit
Gereedschap |
Wera 867/4 Z SB BITS TX 30X152
Artikelnummer: 23244660
Fabrikantnummer: 05136315001
Artikelnummer: 23326811
Fabrikantnummer: 05060201001