Wera 867/9 C TX PL BITS3 IPX44 - 05135232001
Artikelnummer: 23743596 | Fabrikantnummer: 05135232001 | EAN: 4013288112682
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera bit
Het productnummer van de fabrikant is 05135232001. Het EAN nummer is 4013288112682. Het interne artikelnummer is 23743596.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX PLUS® Aandrijving: Halfmoon, 4 mm Uitvoering: Hard
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
867/9 C IP TORX PLUS® Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Bleddikte | 1.7 mm |
| Grootte (TX) | 3 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Aansluitmaat | Overig |
| Tweezijdig | Nee |
| Aansluitmaat | 4 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera 867/9 C TX PL BITS3 IPX44
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Wera GERDSCHST KRKM21ESD1 21DL
Artikelnummer: 23251091
Fabrikantnummer: 05135973001
Wera GERDSCHST KRKM20ESD1 20DL
Wera GERDSCHST KRKM20ESD1 20DL
Wera GERDSCHST KRKM20ESD1 20DL
Artikelnummer: 23251062
Fabrikantnummer: 05073671001
Huidige product