Wera 868/4 Binnenvierkant Bits 868/4 binnenvierkant bits, # 2 X 50 MM - 05060165001
Artikelnummer: 23326792 | Fabrikantnummer: 05060165001 | EAN: 4013288030290
Het productnummer van de fabrikant is 05060165001. Het EAN nummer is 4013288030290. Het interne artikelnummer is 23326792.
| Klasse |
Bit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
868/4 Binnenvierkant Bits
Toon alle producten in deze serie |
| Totale lengte | 50 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Grootte | 2 |
| Kogelborging | Nee |
| Met gat | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Geschikt voor inzet met slag | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenvierkant |
| Tweezijdig | Nee |
| Bleddikte | 6 mm |
| Categorieën |
Schroefbit
Gereedschap |
Artikelnummer: 23326792
Fabrikantnummer: 05060165001