Wera 869/4 DOPBIT, 7 X 50 MM - 05060402001
Artikelnummer: 23711731 | Fabrikantnummer: 05060402001 | EAN: 4013288100962
Het productnummer van de fabrikant is 05060402001. Het EAN nummer is 4013288100962. Het interne artikelnummer is 23711731.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
869/4 Dopbit
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 50 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Met gewricht | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |