Wera 8700 A FL Zyklop Sleufschroeven Bit 8700 A FL, 0.8 X 5.5 X 28 MM - 05003320001
Artikelnummer: 23325689 | Fabrikantnummer: 05003320001 | EAN: 4013288187314
Het productnummer van de fabrikant is 05003320001. Het EAN nummer is 4013288187314. Het interne artikelnummer is 23325689.
| Klasse |
Dop voor sleufschroeven
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8700 A FL Zyklop Sleufschroeven Bit
Toon alle producten in deze serie |
| Diameter | 11 mm |
| Totale lengte | 28 mm |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Klingbreedte | 5.5 mm |
| Aansluitmaat | 6.35 mm |
| Klinglengte | 11 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SA All-in Zyklop Speed ratelse 8100 Sa all-in, 42-delig
Artikelnummer: 23325779
Fabrikantnummer: 05003755001
Artikelnummer: 23325689
Fabrikantnummer: 05003320001