Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 6 X 28 MM - 05003337001
Artikelnummer: 23325699 | Fabrikantnummer: 05003337001 | EAN: 4013288187215
Het productnummer van de fabrikant is 05003337001. Het EAN nummer is 4013288187215. Het interne artikelnummer is 23325699.
| Klasse |
Dop voor binnenzeskant
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 28 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Diameter | 12.5 mm |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Maat | 6 mm |
| Aansluitmaat | 6.35 mm |
| Klinglengte | 11 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera DOPSLEUTELSET BELT A2 ZYK
Artikelnummer: 23250838
Fabrikantnummer: 05003881001
Wera 8100 SA All-in Zyklop Speed ratelse 8100 Sa all-in, 42-delig
Artikelnummer: 23325779
Fabrikantnummer: 05003755001
Artikelnummer: 23325699
Fabrikantnummer: 05003337001