Wera 8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 A HF, 3/16" X 28 MM - 05003386001
Artikelnummer: 23325732 | Fabrikantnummer: 05003386001 | EAN: 4013288189899
Het productnummer van de fabrikant is 05003386001. Het EAN nummer is 4013288189899. Het interne artikelnummer is 23325732.
| Klasse |
Dop voor binnenzeskant
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8740 A HF Binnenzeskant Zyklop Bitd
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 28 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Diameter | 12.5 mm |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Aansluitmaat | 6.35 mm |
| Klinglengte | 11 mm |
| Maat | 4.76 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera DOPSLEUTELSET BELT AIMP1Z
Artikelnummer: 23250841
Fabrikantnummer: 05003884001
Artikelnummer: 23325732
Fabrikantnummer: 05003386001