Wera 8740 B HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 B HF, 7/32" X 35 MM - 05003087001
Artikelnummer: 23325678 | Fabrikantnummer: 05003087001 | EAN: 4013288193568
Het productnummer van de fabrikant is 05003087001. Het EAN nummer is 4013288193568. Het interne artikelnummer is 23325678.
| Klasse |
Dop voor binnenzeskant
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8740 B HF Binnenzeskant Zyklop Bitd
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 35 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Diameter | 17.5 mm |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Aansluitmaat | 9.53 mm |
| Klinglengte | 9 mm |
| Maat | 5.56 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BELT B BNNNZSKNT BTDP
Artikelnummer: 23250847
Fabrikantnummer: 05003974001
Artikelnummer: 23325678
Fabrikantnummer: 05003087001