Wera 8740 C HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 C HF, 10 X 60 MM - 05003825001
Artikelnummer: 23325786 | Fabrikantnummer: 05003825001 | EAN: 4013288183262
Het productnummer van de fabrikant is 05003825001. Het EAN nummer is 4013288183262. Het interne artikelnummer is 23325786.
| Klasse |
Dop voor binnenzeskant
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8740 C HF Binnenzeskant Zyklop Bitd
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 60 mm |
| Diameter | 23.5 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Aansluitmaat | 1/2" |
| Maat | 10 mm |
| Aansluitmaat | 12.7 mm |
| Klinglengte | 21.5 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BELT C2 ZYKL BNZSKNT BTDP
Artikelnummer: 23250848
Fabrikantnummer: 05003996001
Wera 8740 C HF 1 Zyklop binnenzeskant Bi 8740 C HF 1, 9-delig
Artikelnummer: 23325839
Fabrikantnummer: 05004201001
Artikelnummer: 23325786
Fabrikantnummer: 05003825001