Wera 8740 C HF Binnenzeskant Zyklop Bitd 8740 C HF, 8 X 140 MM - 05003844001
Artikelnummer: 23325806 | Fabrikantnummer: 05003844001 | EAN: 4013288183521
Het productnummer van de fabrikant is 05003844001. Het EAN nummer is 4013288183521. Het interne artikelnummer is 23325806.
| Klasse |
Dop voor binnenzeskant
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8740 C HF Binnenzeskant Zyklop Bitd
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 140 mm |
| Diameter | 23.5 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Aansluitmaat | 1/2" |
| Maat | 8 mm |
| Aansluitmaat | 12.7 mm |
| Klinglengte | 101.5 mm |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8740 C HF 2 Zyklop binnenzeskant Bi 8740 C HF 2, 6-delig
Artikelnummer: 23325843
Fabrikantnummer: 05004210001
Artikelnummer: 23325806
Fabrikantnummer: 05003844001