Wera 8790 HMA HND-/MCHDP 6X50 - 05004503001
Artikelnummer: 23244473 | Fabrikantnummer: 05004503001 | EAN: 4013288210265
Het productnummer van de fabrikant is 05004503001. Het EAN nummer is 4013288210265. Het interne artikelnummer is 23244473.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMA Deep Hand- en Machinedop m
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 50 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BELT A DEEP1 DOP 1/4 9DLG
Artikelnummer: 23244483
Fabrikantnummer: 05004525001