Wera 8790 HMA Zyklop Hand- en Machinedop 8790 Hma zyklop hand- en machinedop met 1/4" aandrijving, 10x23mm - 05003509001
Artikelnummer: 23325742 | Fabrikantnummer: 05003509001 | EAN: 4013288120168
Het productnummer van de fabrikant is 05003509001. Het EAN nummer is 4013288120168. Het interne artikelnummer is 23325742.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMA Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 23 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Magnetisch | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Met gewricht | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera KRAFTFORM KOMPAKT W 1 35D
Artikelnummer: 21339228
Fabrikantnummer: 05135926001
Wera 9100 GITARENREPSET, 27DLG
Artikelnummer: 23244640
Fabrikantnummer: 05134015001
Wera KOMPAKT W 2 SERVICE 35DLG
Artikelnummer: 23244644
Fabrikantnummer: 05135870001
Wera GERDSCHST KRKO M1 38DL
Artikelnummer: 23251088
Fabrikantnummer: 05135928001
Wera GERDSCHST KRK ZYKLSP 24DL
Artikelnummer: 23250948
Fabrikantnummer: 05051045001
Wera DOPSLEUTELSET BELT A4 ZYK
Artikelnummer: 23250840
Fabrikantnummer: 05003883001
Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed ratelset, 1/ 8100 Sa 2, 42-delig
Artikelnummer: 23325759
Fabrikantnummer: 05003533001
Wera 8100 SA 8 Zyklop Metal ratelset, om 8100 Sa 8, 28-delig
Artikelnummer: 23325818
Fabrikantnummer: 05004018001
Wera 8100 SA 7 Zyklop Metal ratelset doo 8100 Sa 7, 28-delig
Artikelnummer: 23325820
Fabrikantnummer: 05004017001
Wera 8100 SA/SC 2 Zyklop Speed ratelset, 8100 Sa/SC 2, 43-delig
Artikelnummer: 23327610
Fabrikantnummer: 05160785001
Artikelnummer: 23325742
Fabrikantnummer: 05003509001