Wera 8790 HMA Zyklop Hand- en Machinedop 8790 Hma, 4.5 X 23 MM - 05003502001
Artikelnummer: 23325735 | Fabrikantnummer: 05003502001 | EAN: 4013288120106
Het productnummer van de fabrikant is 05003502001. Het EAN nummer is 4013288120106. Het interne artikelnummer is 23325735.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMA Zyklop Hand- en Machinedop
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 23 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Sleutelwijdte | 4.5 mm |
| Aansluitmaat | 1/4" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 8100 SA 2 Zyklop Speed ratelset, 1/ 8100 Sa 2, 42-delig
Artikelnummer: 23325759
Fabrikantnummer: 05003533001
Wera 8100 SA/SC 2 Zyklop Speed ratelset, 8100 Sa/SC 2, 43-delig
Artikelnummer: 23327610
Fabrikantnummer: 05160785001
Artikelnummer: 23325735
Fabrikantnummer: 05003502001