Wera 8790 HMB HND-/MCHDP 17X64 - 05004539001
Artikelnummer: 23244493 | Fabrikantnummer: 05004539001 | EAN: 4013288210470
Het productnummer van de fabrikant is 05004539001. Het EAN nummer is 4013288210470. Het interne artikelnummer is 23244493.
| Klasse |
Dop voor zeskantmoeren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
8790 HMB Deep Hand- en Machinedop m
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Lengte | 64 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Twaalfkantdop | Nee |
| Aansluitmaat | 3/8" |
| Voor slagschroevendraaier | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BELT B DEEP1 DOP 3/8 9DLG
Artikelnummer: 23244499
Fabrikantnummer: 05004545001