Wera 889/4/1 K SB Rapidaptor universele 889/4/1 K SB rapidaptor universele bithouder, 1/4" X 50 MM - 05073421001
Artikelnummer: 23327090 | Fabrikantnummer: 05073421001 | EAN: 4013288099440
Het productnummer van de fabrikant is 05073421001. Het EAN nummer is 4013288099440. Het interne artikelnummer is 23327090.
| Klasse |
Bithouder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
889/4/1 K SB Rapidaptor universele
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 50 mm |
| Maat bitopname | 6.3 mm |
| Dophouder | Nee |
| Magnetisch | Ja |
| Snelwisselkop | Ja |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 6.3 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 889/4/1 K Rapidaptor universele bit 889/4/1 K rapidaptor universele bithouder, 1/4" X 50 MM
Artikelnummer: 23326440
Fabrikantnummer: 05052502001
Artikelnummer: 23327090
Fabrikantnummer: 05073421001