Wera 893/4/1 K SB Universele bithouder 893/4/1 K SB universele bithouder, 1/4" X 50 MM - 05073401001
Artikelnummer: 23327088 | Fabrikantnummer: 05073401001 | EAN: 4013288029133
Het productnummer van de fabrikant is 05073401001. Het EAN nummer is 4013288029133. Het interne artikelnummer is 23327088.
| Klasse |
Bithouder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
893/4/1 K SB Universele bithouder
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 50 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Maat bitopname | 6.3 mm |
| Dophouder | Nee |
| Snelwisselkop | Nee |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 6.3 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera BITHDR 893/4/1 1/4INCHX50
Artikelnummer: 21240021
Fabrikantnummer: 05134480001
Artikelnummer: 23327088
Fabrikantnummer: 05073401001