Wera BITHDR 897/4 1/4INCHX75 - 05057675001
Artikelnummer: 21240004 | Fabrikantnummer: 05057675001 | EAN: 4013288157805
Het productnummer van de fabrikant is 05057675001. Het EAN nummer is 4013288157805. Het interne artikelnummer is 21240004.
| Klasse |
Bithouder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
897/4 IMP Impaktor houder met spanr
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 75 mm |
| Maat bitopname | 6.3 mm |
| Dophouder | Nee |
| Snelwisselkop | Nee |
| Magnetisch | Ja |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 6.3 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Categorieën |
Bitschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera BITSET BIT-CHECK 10
Artikelnummer: 21240009
Fabrikantnummer: 05057417001
Wera BIT-CHECK 30 IMPKTR 2 30D
Artikelnummer: 23244639
Fabrikantnummer: 05057697001