Wera BITDR 899/4/1 1/4INCHX100 - 05160977001
Artikelnummer: 21239956 | Fabrikantnummer: 05160977001 | EAN: 4013288105288
Het productnummer van de fabrikant is 05160977001. Het EAN nummer is 4013288105288. Het interne artikelnummer is 21239956.
| Klasse |
Bithouder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
899/4/1 S Universele bithouder met
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 100 mm |
| Maat bitopname | 6.3 mm |
| Dophouder | Nee |
| Snelwisselkop | Nee |
| Magnetisch | Ja |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 6.3 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Categorieën |
Bitschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |