Wera 899/4/1 Universele bithouder 899/4/1 universele bithouder, 1/4" X 152 MM - 05053458001
Artikelnummer: 23326451 | Fabrikantnummer: 05053458001 | EAN: 4013288036728
Het productnummer van de fabrikant is 05053458001. Het EAN nummer is 4013288036728. Het interne artikelnummer is 23326451.
| Klasse |
Bithouder
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
899/4/1 Universele bithouder
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 152 mm |
| Maat bitopname | 6.3 mm |
| Dophouder | Nee |
| Snelwisselkop | Nee |
| Magnetisch | Ja |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 6.3 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Categorieën |
Bitschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 899/4/1 SB Universele bithouder 899/4/1 SB universele bithouder, 1/4" X 152 MM
Artikelnummer: 23327484
Fabrikantnummer: 05134398001
Artikelnummer: 23326451
Fabrikantnummer: 05053458001