Wera 917 SPH SB Phillips-Schroevendraaie 917 SPH SB phillips-schroevendraaier, PH 1 X 80 MM - 05100075001
Artikelnummer: 23327276 | Fabrikantnummer: 05100075001 | EAN: 4013288181565
Het productnummer van de fabrikant is 05100075001. Het EAN nummer is 4013288181565. Het interne artikelnummer is 23327276.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
917 SPH SB Phillips-Schroevendraaie
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Gewicht | 95 g |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Totale lengte | 178 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Grootte | 1 |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Ja |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 8 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 917 SPH Phillips-Schroevendraaier 917 SPH phillips-schroevendraaier, PH 1 X 80 MM
Artikelnummer: 23325944
Fabrikantnummer: 05017005001
Artikelnummer: 23327276
Fabrikantnummer: 05100075001