Wera 917 SPH SB Phillips-Schroevendraaie 917 SPH SB phillips-schroevendraaier, PH 2 X 100 MM - 05100076001
Artikelnummer: 23327277 | Fabrikantnummer: 05100076001 | EAN: 4013288181572
Het productnummer van de fabrikant is 05100076001. Het EAN nummer is 4013288181572. Het interne artikelnummer is 23327277.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
917 SPH SB Phillips-Schroevendraaie
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Grootte | 2 |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Ja |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 10 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Ja |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Met slagkap | Ja |
| Gewicht | 133 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera KRSKPSCHRFDR 917SPH 2X100
Artikelnummer: 21240557
Fabrikantnummer: 05017010001
Artikelnummer: 23327277
Fabrikantnummer: 05100076001