Wera 917 SPHS Phillips-Schroevendraaier 917 SPHS phillips-schroevendraaier, PH 2 X 113 MM - 05017041001
Artikelnummer: 23325947 | Fabrikantnummer: 05017041001 | EAN: 4013288134448
Het productnummer van de fabrikant is 05017041001. Het EAN nummer is 4013288134448. Het interne artikelnummer is 23325947.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
917 SPHS Phillips-Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Totale lengte | 218 mm |
| Grootte | 2 |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Ja |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 10 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Klinglengte | 113 mm |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Gewicht | 49.5 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 932 S/6 Schroevendraaierset Kraftfo 932 S/6, 6-delig
Artikelnummer: 23325967
Fabrikantnummer: 05018283001
Artikelnummer: 23325947
Fabrikantnummer: 05017041001