Wera 932 A SB Sleuf schroevendraaier 932 A SB sleuf schroevendraaier, 1.2 X 7 X 125 MM - 05100086001
Artikelnummer: 23327283 | Fabrikantnummer: 05100086001 | EAN: 4013288181602
Het productnummer van de fabrikant is 05100086001. Het EAN nummer is 4013288181602. Het interne artikelnummer is 23327283.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
932 A SB Sleuf schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 230 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 1.2 mm |
| Gewelfde kling | Nee |
| Klinglengte | 125 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Ja |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 10 mm |
| Gewicht | 136 g |
| Klingbreedte | 7 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera SLFSCHRFDR932 1.2X7.0X125
Artikelnummer: 21240495
Fabrikantnummer: 05018266001
Artikelnummer: 23327283
Fabrikantnummer: 05100086001