Wera SLFSCHRFDR932 1.6X10X175 - 05018270001
Artikelnummer: 21240537 | Fabrikantnummer: 05018270001 | EAN: 4013288018052
Omschrijving
Wera sleufschroevendraaier recht, klinglengte 175mm, totale lengte 287mm, bledbreedte 10mm, greepuitvoering 2-componenten, bleddikte 1.6mm, precisie-uitvoering, greep kunststof, aandrijfvierkant/-zeskant over de g, aandrijfvierkant/-zeskant zeskant (hexagonaal), klingdiameter 2mm, gewicht 218.55g,
Het productnummer van de fabrikant is 05018270001. Het EAN nummer is 4013288018052. Het interne artikelnummer is 21240537.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Kling: doorlopend zeskant, slagkop, sleutelhulp vanaf 0,8 x 4,5 Uitvoering: Nicromat, Black Point Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Grootte: 2,0 x 12,0; 2,5 x 14,0 Kraftform met beveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
932 A Sleuf schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 1.6 mm |
| Gewelfde kling | Nee |
| Klinglengte | 175 mm |
| Totale lengte | 287 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Ja |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 13 mm |
| Klingbreedte | 10 mm |
| Klingdiameter | 2 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Gewicht | 216.5 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Huidige product