Wera SLFSCHRFDR932 1.6X9.0X150 - 05018268001
Artikelnummer: 21240505 | Fabrikantnummer: 05018268001 | EAN: 4013288018045
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera sleufschroevendraaier recht, klinglengte 150mm, totale lengte 262mm, bledbreedte 9mm, greepuitvoering 2-componenten, bleddikte 1.6mm, precisie-uitvoering, greep kunststof, aandrijfvierkant/-zeskant over de g, aandrijfvierkant/-zeskant zeskant (hexagonaal), klingdiameter 8mm, gewicht 207.8g,
Het productnummer van de fabrikant is 05018268001. Het EAN nummer is 4013288018045. Het interne artikelnummer is 21240505.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Kling: doorlopend zeskant, slagkop, sleutelhulp vanaf 0,8 x 4,5 Uitvoering: Nicromat, Black Point Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Grootte: 2,0 x 12,0; 2,5 x 14,0 Kraftform met beveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
932 A Sleuf schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Klinglengte | 150 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 1.6 mm |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Klingdiameter | 8 mm |
| Totale lengte | 262 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Ja |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 13 mm |
| Klingbreedte | 9 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Gewicht | 204.5 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera SLFSCHRFDR932 1.6X9.0X150
Wera GERDSCHST BIG PACK 900
Wera GERDSCHST BIG PACK 900
Wera GERDSCHST BIG PACK 900
Artikelnummer: 23251089
Fabrikantnummer: 05133285001
Wera 932 A SB Sleuf schroevendraaier 932 A SB sleuf schroevendraaier, 1.6 X 9 X 150 MM
Wera 932 A SB Sleuf schroevendraaier 932 A SB sleuf schroevendraaier, 1.6 X 9 X 150 MM
Wera 932 A SB Sleuf schroevendraaier 932 A SB sleuf schroevendraaier, 1.6 X 9 X 150 MM
Artikelnummer: 23327285
Fabrikantnummer: 05100087001
Huidige product