Wera 9414 TEXTL BOX 100 - 05136463001
Artikelnummer: 23743647 | Fabrikantnummer: 05136463001 | EAN: 4013288194497
Omschrijving
Wera gereedschapskist/-tas
Het productnummer van de fabrikant is 05136463001. Het EAN nummer is 4013288194497. Het interne artikelnummer is 23743647.
Aanvullende informatie
Robuust, vormvast materiaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
9414 Textiel Box Kraftform Kompakt
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 88 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Met slot | Nee |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 47 mm |
| Signaalrood | Nee |
| Met schouderriem | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Met vakscheider | Ja |
| Met schuim | Nee |
| Uitneembaar vak | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Rolbaar | Nee |
| Totaal aantal vakken | 43 |
| Materiaalkwaliteit | Polyester |
| Model | Tas |
| Inhoud | l |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product